Kariyer

Yorum ve sorularınızı bekliyoruz.

* zorunlu alanı gösterir

gp_images_0009_p16

Katılımcılığı, girişimciliği, takım çalışmasını, yaratıcılığı ve verimi desteklemek, şirketimizi çalışmak için tercih edilen bir yer haline getirmek ve de bunu sürekli kılmak, insan kaynakları politikamızın temel amacıdır. İnsan kaynakları politikalarımızda organizasyon yapısı çerçevesinde “doğru işe doğru kişi” anlayışı hakimdir.

İnsan Kaynakları Sürecimiz

İşe Seçme
-İşe alım sürecinde adaylarımızı ön mülakata davet ederiz.
-Ön mülakat süreci, hem bizim adaylarımızı tanıdığımız, hem de adaylarımızın bizi tanıdığı iki aşamalı bir süreçtir.
-Ön mülakatta karşılıklı uyum içinde olduğumuzu düşündüğümüz adaylarımız açık pozisyonlar ve pozisyonların yetkinliği doğrultusunda değerlendirmek için merkez toplantılarımıza çağırırız.
-Bu toplantıdan sonra da başarılı olan adaylarımız bizden biri olur.

gp_images_0009_p16

Performans Yönetimi
Performans yönetimi olarak amacımız, çalışanlarımızın performanslarını şirket prensipleri açısından objektif bir şekilde değerlendirmektir. Bu değerlendirme sonucunda eksiklikleri gidererek, başarıyı da ödüllendirerek yolumuza kusursuz bir şekilde devam etmek temel prensiplerimiz arasındadır. Aynı zamanda çalışanlarımıza da kariyer planlaması açısından da yardımcı olmaktayız.

Eğitim Ve Gelişim
Galata Pizza olarak en büyük özelliklerimizden birisi de devamlı öğrenmek, öğrendikçe de müşterilerimize daha iyi hizmet verme alışkanlığını edinmektir. “İşe bilmekten çok iş öğrenmeyi” benimseriz. Seminer, toplantı ve eğitimlerle sürdürülebilir gelişmeyi ana hedeflerimizden birisi haline getiririz. Eğitimlerimiz ile çalışanlarımızın mesleki, ahlaki açıdan gelişmelerine yardımcı olur, onların bu doğrultuda sorumluluk isteyen görevlerde başarılı olmalarını sağlarız. Tüm çalışanlarımıza şirket, personel ve müşteri çıkarları doğrultusunda şirket içi ve dışı eğitimler verilmektedir. Amaç, kişisel ve şirket olarak gelişimleri aynı çerçevede sürdürülebilir kılmak ve bu eğitimleri restoranımızda hayata geçirmektir.

gp_images_0009_p16

Şirket İçi İletişim

Çalışanlarımız bizim için çok değerlidir. Çalışanlarımızın öneri ve beklentilerine son derece saygı duyup bu öneri ve beklentileri her zaman dikkate alarak uygulamalarımızı ve şirket politikalarımızı oluştururuz. Bağlılığı güçlendirici ve çalışan memnuniyetini arttırmak için çaba harcarız. Eğlenceli, paylaşımcı, güler yüzlü, yaratıcı ve meslek ahlakı gelişmiş çalışanlarımızın yaygınlaşmasını sağlamak önemli değerlerimizdendir.

Galata Pizza olarak değerlerimizi yaşatacak, hizmet sektörünü sevecek, sonuç odaklı ve güler yüzlü olacak, işine tutku ile bağlı olan ekip arkadaşlarımızı aramızda görmekten her zaman mutluluk duyarız. Galata Pizza’da çalışma gururunu bizlerle paylaşacak olan ekip arkadaşlarımız ile gelecek için daha emin adımlarla yürüyoruz.