Müşteri Yorumları

default image

Geçen akşam, evde çok sıkıldım. Canlı bahis sitelerini karıştırıyordum ve ne kadar açıktığımı fark edemeyecek kadar kendimi kaptırmışım. Şöyle yakın bir yerlere gideyim, güzel bir şeyler yiyeyim, hem de birkaç arkadaşla buluşup görüşeyim diye düşündüm. Tam nereye gitsem, kimi arasam diye kara kara düşünürken, telefonum çaldı. Arayan da birkaç haftadır görüşemediğimiz, bir türlü fırsat yaratamadığımız üniversiteden samimi bir arkadaşımdı. Bizim gruptan birkaç kişiyle buluşacaklarmış, beni de aramak istemiş. Valla o an tam da ihtiyacım olan seydi bu telefon. Hemen hazırlanıp çıktım. Şansıma buluşma yeri eve de yakındı, Pizza Galata’da buluştuk. İlk defa gittim ama çok beğendim, hem pizza çok güzeldi hem de ortam. Uzun zamandır görüşmediğim arkadaşlarımla buluşmak da çok iyi geldi.

Harun Demir Ürün Sorumlusu 14 Ekim 2015

default image

Avrupada da Türkiyenin bir çok yerinde de en kaliteli yerlerde yedim. Özellikle pizza vazgeçilmezim ve favorimdir. Bence ibr restoran pizza yapabiliyorsa her şeyi yapar. İşte burası da tam öyle bir yer. Kaliteli, lezzetli, hem hafif hem de dolu dolu..

Eda Kurnaz Yönetici Asistanı 16 Mayıs 2015

default image

Annemle babam bir haftalığına beni ziyarete geldiler, ben de onlara şöyle güzel bir İstanbul turu yaptırmaya karar verdim. İlk gün Sultanahmet ve Eminönü civarına gittik, şansımıza hava da çok güzeldi, iyice gezdik. Bayağı da yorulmuşuz ama değdi, hem ben de uzun zamandır o taraflara gitmemiştim, iyi oldu. ikinci gün de Beşiktaş, Ortaköy ve Taksim gezisi yaptık, deniz havası aldık, güzel bir kahvaltı yaptık ve akşama doğru da kalabalıklaşmaya başlayan Taksim’e geçtik. Dışarıda yemek yemeye pek de alışkın olmayan annemle babamı en sevdiğim yere, Pizza Galata’ya götürdüm. Bayıldılar! Zaten seveceklerini biliyordum ama bu kadar sevmelerine, pizzanın üzerine tatlı da sipariş etmelerine ayrıca çok memnun oldum. Bir dahaki gelişlerinde nerede yemek yiyeceğimiz belli en azından.

Gamze Şahin Üniversite Öğrencisi 14 Nisan 2015

default image

Kızlarla haftada bir gece pizza gecesi yaparız. Her seferinde de farklı bir yere gitmeye çalışıyoruz. Böylece hem değişik değişik yerleri, menüleri, tatları test etme imkanımız oluyor, hem de bahaneyle gezmiş oluyoruz. E malum, İstanbul gibi bir şehirde herkes farklı yerlerde oturunca daha merkezi ve kolay ulaşılabilen yerler seçmek de şart oluyor. Dün akşam Pizza Galata’daydık, pizzalar gerçekten müthiş lezzetli. Üstelik servis de çok hızlı, siparişimizi verdik, birbirimize hal hatır sorduk derken mis gibi sıcacık pizzalarımız masamıza geliverdi bile. Ortam da gayet güzel ve muhabbet etmeye uygundu, uzun uzun oturduk, sohbetin dibine vurduk resmen. Acayip eğlenceli bir geceydi, süper pizza da gecenin başrolü oldu.

Merve Yıldız Güzellik Uzmanı 14 Nisan 2015

default image

Çok güzel bir yemek ve geceydi. Servisi, hizmeti, çalışanların güleryüzü, yemekler ve içeçeklerin kalitesi ile gerçekten gidip görülmesi gereken yerlerden biri.

Merve Başaran Orgenci 16 Mart 2015

default image

Evime biraz uzak olduğu için Taksim’e gitmeyi genelde tercih etmem. Ama geçen gün, hem biraz turlamak hem de hava almak için arkadaşlarımla Taksim’de buluştuk. Ne kadar uzun zamandır gitmediğimi de böylece fark etmiş oldum, herhalde bir yıla yakın zaman olmuştur. Özellikle ara sokaklar nasıl da değişmiş, şaşırdım doğrusu. Laf lafı açtı, sohbet de keyifli olunca gelsin çaylar gitsin kahveler derken neredeyse akşam oldu. Hep beraber yemek de yiyelim öyle dağılalım dedik, mekana dair her kafadan bir ses çıkınca yer seçmek biraz uzadı. Sonunda grupta en çok söylenen yere, Pizza Galata’ya gitmeye karar verdik. Ama ben diyette olduğumdan pizza yiyemeyeceğimi söyledim. Neyse ki, pizzadan başka çok lezzetli alternatifler de varmış. Bundan sonra Taksim’e geldiğimde yemek mekanım Pizza Galata.

Sinem Gemici Satış Sorumlusu 8 Şubat 2015

default image

Konumun güzel olduğu yetmezmiş gibi mekan da bir okadar güzel.. Sıcacık ve lezzet dolu bir ortam. Kesinlikle hiç düşünmeden gidin..

Tuğçe Ağzıpak Muhasebeci 16 Ocak 2015

default image

Cuma ve cumartesi akşamları Taksim ve civarı bir hayli kalabalık olduğu için, yemek yiyecek düzgün bir yer bulmak ve hızlı servisle karşılaşmak zordur. Neyse ki, böyle durumlar için artık bir can kurtaranımız var, Pizza Galata! İstiklal Caddesi’ne çok yakın olmadığı için insanların çok fazla bilmediği bir yer, müthiş incecik hamurlu pizzaları var, bir de üstüne ortam çok güzel. Eğlenmeye çıkmadan önce, rahat rahat oturup sohbet edip iyi yemek yemek için çok uygun bir ortam. Ayrıca kalabalık gruplar için de tam bir buluşma noktası. Yemekler lezzetli olduğundan, başka bir yer arama zahmetine de girmedik uzun zamandır. Kısacası biz Pizza Galata’dan memnunuz, Pizza Galata da bizden memnun.

Ercan İşler Bilgisayar Mühendisi 2 Ocak 2015