Sıkça Sorulan Sorular

gp_images_0001_p24

-Ürünlerinizde domuz yağı ve türevleri bulunuyor mu?
Ürünlerimizin hiçbirinde domuz yağı ve türevleri bulunmamaktadır. Ürünlerimizin hepsi helal sertifikasına sahiptir.

-Pizza malzemelerinizi nasıl tedarik ediyorsunuz?
Tedarikçilerimizi kapsamlı çalışmalar sonucu seçiyoruz. Tedarikçilerimizi gıda güvenliği ve ürün kalite standartlarımızı sağlayacak kurallar çerçevesinde seçiyor ve denetliyoruz. Denetim sonrası olumsuz gördüğümüz noktalar varsa hemen çalışmayı sonlandırıyoruz. Galata Pizza olarak bizim için önemli olan ürünlerimizin kalite değeridir. Standart ürün kalitemizi ve standart gıda güvenliğimizi geliştirecek olan firmalarla çalışmak her zaman önceliğimizdir.

-Bir pizzanın üretim süreci nasıldır?
İyi bir pizza için öncelikle iyi bir pizza hamuruna ihtiyaç vardır. Daha sonra diğer kriter pizza hamurunu açmaktır. Bu nedenle bu işlem, pizza hamurunu açmayı bilen, bu konuda eğitim almış kişiler tarafından yapılmalıdır. Pizza hamurunun üzerine daha sonra özel sos, peynir ve diğer malzemeler konulur. Fırında pişme süresinden sonra pizza dilimlenir ve servise hazır hale getirilir.

-Pizza hamurunun sırrı nedir?
Pizza hamurunun hammaddesi undur. Bu sebeple un dikkatle seçilmesi gerekir. Kullanılan unun protein değeri yüksek olması önemlidir. Bu protein de kaliteli buğdaylarda bulunur. Kaliteli buğdaydan yapılmış bir hamur pizzayı lezzetli hale getirmektedir.

-Galata Pizza nasıl bir gıda denetiminden geçmektedir?
Firmamız ISO22000 belgesine sahiptir. Ayrıca helal sertifikalarımız ile de gıda denetimi konusuna özen göstermekteyiz. Bizim için en önemli denetim merceği ise müşterilerimiz olmaktadır. Sizlerden gelen istek, görüş ve eleştirilere kayıtsız kalmıyor, kendimizi isteklerinizi de dikkate alarak devamlı geliştirmeyi size daha iyi hizmet vermek için istiyoruz.

-Galata’dan başka bir şubeniz var mı?
Şu an yok. Ancak sizlerin desteği ve akılda kalıcı lezzetlerimizden sonra sadece Galata’da kalmak bizim için zor gözüküyor.

-Pizzanızı beğenmezsem ne olur?
Pizzamızdan memnun kalmazsınız öncelikle bundan haberdar olmayı çok isteriz. Bir dahaki siparişinizde ise % 50 indirim çeki ile bizi affetmenizi bekleriz. Her ay bu şekilde bir hakkınız bulunmaktadır. Bu konuda fişinizi atmamanız çok önemlidir. Ancak eminiz böyle bir durum başınıza gelmez. Gelse bile sadece bir defaya mahsus olacaktır. Çünkü sizden gelecek yorumları dikkate alarak hizmetlerimize devam ediyoruz.